Världens mest kreativa coacher!

Vi har talangfull personal som är duktiga inom musik, att showa, spela teater, filma och redigera.
Vi har också en Personlig Tränare som hjälper oss att hålla oss i form!

Det viktigaste av allt är att vår personal har hjärtat på rätt plats!

Lenita

Tillfällig Allt-i-Allo. Lenita var tidigare Vice VD på Unika.

Lenita@goddag.nu

Marina

Föreståndare på God Dag. Hon hela sitt liv hållit på med dans och idrott. Hon har under många år jobbat som verksamhetschef inom LSS.

Marina@goddag.nu

Mone

Vår coach Mone är låtskrivare, manusförfattare och spelar nästan alla instrument som finns. Hen filmar och redigerar också God Dag Talkshow!

Mone@goddag.nu

Malin

Vår coach Malin är personlig tränare, duktig på musik och konst men det bästa är att hon är världens härligaste människa!

Malin@goddag.nu

Mick

Vår coach Mick är en fantastisk musiker. Han spelar gitarr, sjunger, skriver låtar och är en pärla i musikstudion. 

Mick@goddag.nu

Jenny

Är mammaledig och hemma med sin son Jax. Jenny kommer från vårt gamla Unikateam. Jenny har startat upp verksamheten God Dag Östermalm och kommer att hjälpa till att starta upp nya enheter i framtiden, nästa enhet som är på gång är God Dag Södermalm

Jenny@goddag.nu

Minna

Ägare, hjärnan & hjärtat bakom God Dag.
Minna@goddag.nu

Våra fantastiska Stjärnor!

Maila goddag@goddag.nu om du vill beställa

070 064 19 67

goddag@goddag.nu